Vlasta Libotovska

Vlasta Libotovská

V našem čele stojí špičková odbornice, největší kapacita v oboru, první soukromá kosmetička v Čechách a podnikatelka roku 2000, Vlasta Libotovská

Vlasta Libotovská není jen tak obyčejnou kosmetičkou; svou práci miluje, vysnila si ji už jako malá holčička a nikdy nepřestala být vděčná osudu, že ji k tomuto povolání přivedl. To vše je důvodem, proč je v tomto oboru úspěšnější, než řada jiných kosmetiček.

Vystudovala všechno, co lze v tomto oboru v Čechách vystudovat. Absolvovala řadu zahraničních stáží ve Španělsku, Švýcarsku, Itálii, Rakousku, Francii a Litvě. Je autorkou odborné kosmetické techniky nazývané mikromasáž očního okolí a mnoha dalších technik, které využívají odborníci v Čechách i zahraničí.

Zastává názor, že vše je propojeno a že vnější krása souvisí s celkovým stavem duše a těla. Proto se ve svém kosmetickém salónu kromě péče o krásu a zdraví viditelných částí těla, jako je obličej, krk a dekolt, zaměřuje také na zlepšení funkcí celého těla (viz Péče o tělo).

Je autorkou dvou knih o kosmetice: Šťastná ve své kůži a Aby krása nevyprchala. Pravidelně vystupuje v rozhlase (Frekvence 1), televizi (Snídaně s Novou), momentálně připravuje pravidelný samostatný pořad v televizi. O ní a její práci vyšla řada článků v odborném i lifestylovém tisku.

Neustále se vzdělává ve svém oboru, sleduje novinky a vymýšlí nové postupy a techniky, které aplikuje ve svém salonu. Sama na sobě testuje vliv a působení nových kosmetických prostředků a v unikátním experimentu se snaží zjistit, jak dlouho vydrží pleť při pravidelné a kvalitní kosmetické péči bez invazivních kosmetických zákroků.

Pro své odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti z oboru je vyhledávanou školitelkou, pedagožkou a odbornou poradkyní. Spolupracuje s mnoha předními salony a instituty v České republice i v zahraničí.

Je také ředitelkou Institutu aplikované kosmetiky a vzdělávání a předsedkyní dozorčí rady akciové společnosti Libotowska Group, a.s., která se zabývá vývojem a výrobou nových kosmetických výrobků pod značkou LG by Libotovská a vzděláváním profesionálních kosmetiček.Kvalita péče

  1. Pracujeme výhradně s exkluzivní francouzskou a německou kosmetikou
  2. V našem čele stojí špičková odbornice, největší kapacita v oboru, první soukromá kosmetička v Čechách a podnikatelka roku 2000, Vlasta Libotovská
  3. V našem salonu najdete příjemné relaxační prostředí a sympatickou profesionální obsluhu