Dočasná změna adresy - Janáčkovo nábř. 474/45 150 00 Praha 5-Smíchov Rozumím

Dodavatelé

Vlasta Libotowska - Comfort Zone
Vlasta Libotowska - ERICSON
Vlasta Libotowska - THALAC
Vlasta Libotowska - THALAC
Vlasta Libotovska

1. Pracujeme výhradně s exkluzivní francouzskou a italskou kosmetikou

K ošetření pleti našich zákaznic používáme špičkové kosmetické prostředky nejvyšší kvality. Kosmetická značka ERICSON LABORATOIRE je exkluzivní kosmetikou oblíbenou francouzskou elitou. Jejím tvůrcem je lékař, profesor Ericson, který se zabýval léčbou těžkých popálenin a pooperačních jizev. Tato kosmetika je stejně jako jeho unikátní buněčná terapie spočívající ve využití extraktů živých buněk., založena na nechirurgickém konceptu péče o pokožku s viditelným a dlouhotrvajícím účinkem bez nutnosti lékařských zákroků.

Unikátní francouzská kosmetická péče THALAC využívá vzácné extrakty z mořského prostředí obsahující vzácné stopové prvky a minerály. Silná koncentrace vápníku, hořčíku, vitamínů a aminokyselin v produktech z mořských řas má hydratační, zklidňující a zeštíhlující vlastnosti. Extrakty z mořských rostlin, lastur ústřic, sůl ze Středozemního moře, perlorodky, elastin, kolagen a mořská DNA mají schopnost pokožku chránit a regenerovat. Tyto kosmetické prostředky poskytují ve spojení s jedinečnými kosmetickými postupy tu nejlepší možnou péči pro obličej a tělo.

Profesionální italská kosmetika COMFORT ZONE nabízí ucelený koncept luxusní péče o pleť a o tělo. Výroba této kosmetiky probíhá v ekologickém provozu a k péči o své náročné klienty ji využívají nejluxusnější hotely po celém světě jako například Hillton, Four Seasons, Sheraton nebo Intecontinental. Nabízí širokou škálu kosmetických prostředků a ošetření obličeje a těla zaměřenou na intenzivní výsledek spojený s dokonalým relaxačním prožitkem.

Francouzská značka luxusní kosmetiky THALGO je výrobcem vysoce účinné kosmetiky vyrobené z vysoce kvalitních surovin mořského původu. Již v roce 1964 zasvětil doktor farmacie André Bouclet svůj život objevování léčivé síly moří a oceánů a vybudoval laboratoř specializující se na léčbu pomocí mořských řas. Tak vznikla přírodní kosmetika THALGO, která je vyráběna bez příměsí škodlivých látek, jako jsou parabeny, minerální oleje, geneticky modifikované suroviny nebo složky živočišného původu. Pro svoji jedinečnost a vysokou účinnost je využívána řadou špičkových kosmetických salónů po celém světě.
Thalgo - hydratační a rozjasňující ošetření- účinné ošetření , které odstraňuje příčiny dehydratace pleti dodává pleti vitamíny pro hebkou a zářivou pleť u kolagenového ošetření - prevence a boj proti prvním vráskám

2. V našem salonu najdete příjemné relaxační prostředí a sympatickou profesionální obsluhu

Nechte se hýčkat obsluhou našeho salonu! V klidném a příjemném prostředí našeho salonu si můžete v klidu odpočinout a zrelaxovat. Interiér salonu je koncipován tak, aby společně s ostatními prvky spoluvytvářel celkovou relaxační a zklidňující atmosféru pozitivně povzbuzující psychiku našich zákazníků.


  1. Pracujeme výhradně s exkluzivní francouzskou a italskou kosmetikou
  2. V našem čele stojí špičková odbornice, největší kapacita v oboru, první soukromá kosmetička v Čechách a podnikatelka roku 2000, Vlasta Libotovská
  3. V našem salonu najdete příjemné relaxační prostředí a sympatickou profesionální obsluhu