Síla medové vody

Síla medové vody

RADY A TRIKY VLASTY LIBOTOVSKÉ

Příprava medové vody

Do sklenice vlažné vody dejte čajovou lžičku medu. Získáte tak 30% medový roztok, který má podobné složení jako krevní plazma. Med vytváří ve vodě shluky složek, které zvyšují účinnost. Medová voda je organizmem velice snadno vstřebávána.

Léčivé účinky medové vody:

Pomáhá srovnat zažívací procesy a umožňuje rozhýbat lenivé střevo. Medová voda navíc pomáhá omlazení střevní mikroflóry. Čistí zažívání od parazitů a brání jejich množení. Pomáhá odstranit nahromaděné toxiny ve střevech. Posiluje imunitní systém. Čistí plíce od hlenu a pomáhá proti bronchitidě. Dochází k čištění buněk celého organismu. Zvyšují se vlastnosti antivirové, antibakteriální a antimykotické. Pomáhá preventivně proti nepříjemné noční potřebě na toaletu. Medová voda pomáhá ulehčit přepracovaným ledvinám.

Jak medovou vodu konzumovat

Z preventivních důvodů je vhodné dopřát si vodu každý den ráno na lačný žaludek. Voda se rychle dostává do střev a dostává se snadno do krve. Můžete vodu konzumovat i na večer – nemusíte se obávat potřeby noční toalety, neboť medová voda uklidňuje ledviny. Důležité je vždy připravit čerstvou medovou vodu.

Lze ji využívat nejenom vnitřně. Při aplikaci na pokožku přinese větší jemnost a lesk, takže je výbornou kosmetickou pomůckou.


Kvalita péče

  1. Pracujeme výhradně s exkluzivní francouzskou a německou kosmetikou
  2. V našem čele stojí špičková odbornice, největší kapacita v oboru, první soukromá kosmetička v Čechách a podnikatelka roku 2000, Vlasta Libotovská
  3. V našem salonu najdete příjemné relaxační prostředí a sympatickou profesionální obsluhu